kabina prysznicowa reflexa 80x100x200
Nr kat. 100256370
opis produktu
Kabina prysznicowa Reflexa 80x100x200 New Trendy Exk-1241/Exk-0007 to wygodna i funkcjonalna kabina prostokątna wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz szkła o grubości 6 mm. Oprócz walorów wizualnych i łatwości aranżacji, kabiny New Trendy wyposażone zostały w nowoczesne powłoki ułatwiające czyszczenie powierzchni oraz zabezpieczające przed skutkami uszkodzeń mechanicznych. Model kabiny z drzwiami uchylnymi o wymiarach 80 cm szerokości, 100 cm głębokości oraz 200 cm wysokości objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 63.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1241/EXK-0007 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina prysznicowa Reflexa 80x100x200 New Trendy Exk-1241/Exk-0007 to wygodna i funkcjonalna kabina prostokątna wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz szkła o grubości 6 mm. Oprócz walorów wizualnych i łatwości aranżacji, kabiny New Trendy wyposażone zostały w nowoczesne powłoki ułatwiające czyszczenie powierzchni oraz zabezpieczające przed skutkami uszkodzeń mechanicznych. Model kabiny z drzwiami uchylnymi o wymiarach 80 cm szerokości, 100 cm głębokości oraz 200 cm wysokości objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 63.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1241/EXK-0007 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa reflexa 80x100x200
Nr kat. 100256370
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



