kabina prysznicowa porta l kabina prostokątna 100x90x200 przesuwne czyste 8 mm active shield exk-1047/exk-1110
Nr kat. 100444531
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Porta |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Porta |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa porta l kabina prostokątna 100x90x200 przesuwne czyste 8 mm active shield exk-1047/exk-1110
Nr kat. 100444531
Zobacz inne z kolekcji



