kabina prysznicowa new trendy new soleo 90x195 walk-in złoty szczotkowany transparentne k-4317-wp
Nr kat. 100502405
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | K-4317-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Złoty |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Symbol producenta: | K-4317-WP |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 90x195 walk-in złoty szczotkowany transparentne k-4317-wp
Nr kat. 100502405
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



