kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in grafit uniwersalna k-2275
Nr kat. 100416691
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY NEW SOLEO 100X195 WALK-IN GRAFIT UNIWERSALNA K-2275 posiada oryginalny design i minimalistyczny styl, dzięki czemu świetnie zaprezentuje się w twojej nowoczesnej łazience. Posiada grafitowe wykończenia, które najlepiej skompletować z armaturą łazienkową o tym samym kolorze. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie. Dodatkowa ścianka posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać ją na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Kabina prysznicowa NEW SOLEO od marki New Trendy objęta jest 3-letnią gwarancją. Jest ona niezwykle wytrzymała i odporna, dlatego przetrwa wiele lat codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 47.50 kg |
| Symbol producenta: | K-2275 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY NEW SOLEO 100X195 WALK-IN GRAFIT UNIWERSALNA K-2275 posiada oryginalny design i minimalistyczny styl, dzięki czemu świetnie zaprezentuje się w twojej nowoczesnej łazience. Posiada grafitowe wykończenia, które najlepiej skompletować z armaturą łazienkową o tym samym kolorze. Produkt posiada bezpieczne, hartowane szyby o grubości 6 milimetrów z powłoką ochronną ułatwiającą czyszczenie. Dodatkowa ścianka posiada zawias kolumnowy, pozwalający uchylać ją na zewnątrz i do środka. Produkt może być instalowany z brodzikiem lub bez brodzika. Kabina prysznicowa NEW SOLEO od marki New Trendy objęta jest 3-letnią gwarancją. Jest ona niezwykle wytrzymała i odporna, dlatego przetrwa wiele lat codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 47.50 kg |
| Symbol producenta: | K-2275 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in grafit uniwersalna k-2275
Nr kat. 100416691
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





