kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in czarna uniwersalna k-0770
Nr kat. 100254447

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 to nowoczesny produkt, który może stać się wyposażeniem Twojej łazienki. Umożliwi stworzenie wygodnej i funkcjonalnej strefy prysznicowej zapewniając wygodę codziennego użytkowania. Jej przezroczysta tafla szkła została wykończona profilem w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką, dzięki czemu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 35.01 kg |
| Symbol producenta: | K-0770 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 to nowoczesny produkt, który może stać się wyposażeniem Twojej łazienki. Umożliwi stworzenie wygodnej i funkcjonalnej strefy prysznicowej zapewniając wygodę codziennego użytkowania. Jej przezroczysta tafla szkła została wykończona profilem w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką, dzięki czemu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 35.01 kg |
| Symbol producenta: | K-0770 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in czarna uniwersalna k-0770
Nr kat. 100254447
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 to nowoczesny produkt, który może stać się wyposażeniem Twojej łazienki. Umożliwi stworzenie wygodnej i funkcjonalnej strefy prysznicowej zapewniając wygodę codziennego użytkowania. Jej przezroczysta tafla szkła została wykończona profilem w czarnym kolorze. KABINA PRYSZNICOWA NEW SOLEO BLACK 100X195 NEW TRENDY K-0770 została wykonana ze szkła hartowanego. Cechuje się ono większą wytrzymałością oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zostało pokryte nowoczesną powłoką, dzięki czemu na szkle nie tworzą się osady i zabrudzenia oraz łatwo je wyczyścić.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 35.01 kg |
| Symbol producenta: | K-0770 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


