kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in chrom k-0346
Nr kat. 100181484

opis produktu
KABINA WALK-IN 100 NEW TRENDY SOLEO prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w każdym pomieszczeniu łazienkowym. O bezpieczeństwo podczas codziennych kąpieli dba wytrzymałe szkło hartowane o grubości 6mm, którego powierzchnię pokryto mikrocząsteczkową powłoką ActiveShield. Dzięki chromowanym profilom przyściennym, detalom oraz otwartej konstrukcji typu walk-in, prezentowany model szczególnie dobrze sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnej łazienki. Na szczególna uwagę zasługuje także elegancki wspornik. Produkt o wymiarach 100cm x 195cm został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 53.45 kg |
| Symbol producenta: | K-0346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KABINA WALK-IN 100 NEW TRENDY SOLEO prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w każdym pomieszczeniu łazienkowym. O bezpieczeństwo podczas codziennych kąpieli dba wytrzymałe szkło hartowane o grubości 6mm, którego powierzchnię pokryto mikrocząsteczkową powłoką ActiveShield. Dzięki chromowanym profilom przyściennym, detalom oraz otwartej konstrukcji typu walk-in, prezentowany model szczególnie dobrze sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnej łazienki. Na szczególna uwagę zasługuje także elegancki wspornik. Produkt o wymiarach 100cm x 195cm został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 53.45 kg |
| Symbol producenta: | K-0346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 100x195 walk-in chrom k-0346
Nr kat. 100181484
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
KABINA WALK-IN 100 NEW TRENDY SOLEO prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w każdym pomieszczeniu łazienkowym. O bezpieczeństwo podczas codziennych kąpieli dba wytrzymałe szkło hartowane o grubości 6mm, którego powierzchnię pokryto mikrocząsteczkową powłoką ActiveShield. Dzięki chromowanym profilom przyściennym, detalom oraz otwartej konstrukcji typu walk-in, prezentowany model szczególnie dobrze sprawdzi się jako element wyposażenia nowoczesnej łazienki. Na szczególna uwagę zasługuje także elegancki wspornik. Produkt o wymiarach 100cm x 195cm został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Rodzaj: | Walk-In |
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 53.45 kg |
| Symbol producenta: | K-0346 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


