kabina prysznicowa new trendy new renoma 80x90 prostokątna chrom d-0103a/d-0108a
Nr kat. 100458442
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 60.42 kg |
| Symbol producenta: | D-0103A/D-0108A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 60.42 kg |
| Symbol producenta: | D-0103A/D-0108A |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new renoma 80x90 prostokątna chrom d-0103a/d-0108a
Nr kat. 100458442
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








