kabina prysznicowa new trendy eventa 150x90 walk-in uniwersalna miedź exk-6570
Nr kat. 100449124
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Symbol producenta: | EXK-6570 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Symbol producenta: | EXK-6570 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy eventa 150x90 walk-in uniwersalna miedź exk-6570
Nr kat. 100449124
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



