kabina prysznicowa new trendy eventa 110x80 prostokątna chrom exk-4543
Nr kat. 100240196

opis produktu
Szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który zachwyci swoim wyglądem każdego? W takim razie KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 to propozycja dla Ciebie. Produkt został wykonany z transparentnego szkła o grubości 8 mm. Jest utrzymany w kształcie prostokąta. Wysokość kabiny to 200 cm, szerokość to 80 cm, a długość to 110 cm. KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 została wyposażona w uchylne podwójne drzwiczki oraz w profile w kolorze chromu. Jest pokryta powłoką, która znacznie ułatwia jej czyszczenie. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 89.57 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4543 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który zachwyci swoim wyglądem każdego? W takim razie KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 to propozycja dla Ciebie. Produkt został wykonany z transparentnego szkła o grubości 8 mm. Jest utrzymany w kształcie prostokąta. Wysokość kabiny to 200 cm, szerokość to 80 cm, a długość to 110 cm. KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 została wyposażona w uchylne podwójne drzwiczki oraz w profile w kolorze chromu. Jest pokryta powłoką, która znacznie ułatwia jej czyszczenie. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 89.57 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4543 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy eventa 110x80 prostokątna chrom exk-4543
Nr kat. 100240196
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szukasz elementu wyposażenia wnętrza, który zachwyci swoim wyglądem każdego? W takim razie KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 to propozycja dla Ciebie. Produkt został wykonany z transparentnego szkła o grubości 8 mm. Jest utrzymany w kształcie prostokąta. Wysokość kabiny to 200 cm, szerokość to 80 cm, a długość to 110 cm. KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129 została wyposażona w uchylne podwójne drzwiczki oraz w profile w kolorze chromu. Jest pokryta powłoką, która znacznie ułatwia jej czyszczenie. Producent udziela 7 lat gwarancji na produkt KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 110X80X200 NEW TRENDY EXK-0134/EXK-0129.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 89.57 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4543 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


