kabina prysznicowa new trendy avexa 90x90 pięciokątna grafit prawa exk-3832
Nr kat. 100438899

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 90X90 PIĘCIOKĄTNA GRAFIT PRAWA EXK-3832 to kabina prysznicowa w stylu nowoczesnym o wymiarach 90 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Niestandardowy model kabiny pięciokątnej polecany jest małym łazienkom oraz tym o nieustawnych proporcjach. Wysokiej jakości kabina prysznicowa posiada grafitowe profile. Bryłę wypełnia hartowane szkło o grubości 6 mm oraz przejrzystej strukturze. Łatwy w pielęgnacji model z powłoką easy clean zapewnia wygodę użytkowania, jak również minimalistyczny design, który doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Pięciokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 49 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3832 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 90X90 PIĘCIOKĄTNA GRAFIT PRAWA EXK-3832 to kabina prysznicowa w stylu nowoczesnym o wymiarach 90 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Niestandardowy model kabiny pięciokątnej polecany jest małym łazienkom oraz tym o nieustawnych proporcjach. Wysokiej jakości kabina prysznicowa posiada grafitowe profile. Bryłę wypełnia hartowane szkło o grubości 6 mm oraz przejrzystej strukturze. Łatwy w pielęgnacji model z powłoką easy clean zapewnia wygodę użytkowania, jak również minimalistyczny design, który doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Pięciokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 49 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3832 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy avexa 90x90 pięciokątna grafit prawa exk-3832
Nr kat. 100438899
Cena katalogowa: 5 815 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 5 815 zł/szt
1 szt.
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 90X90 PIĘCIOKĄTNA GRAFIT PRAWA EXK-3832 to kabina prysznicowa w stylu nowoczesnym o wymiarach 90 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Niestandardowy model kabiny pięciokątnej polecany jest małym łazienkom oraz tym o nieustawnych proporcjach. Wysokiej jakości kabina prysznicowa posiada grafitowe profile. Bryłę wypełnia hartowane szkło o grubości 6 mm oraz przejrzystej strukturze. Łatwy w pielęgnacji model z powłoką easy clean zapewnia wygodę użytkowania, jak również minimalistyczny design, który doskonale odnajdzie się w wielu współczesnych aranżacjach łazienek.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Pięciokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | GRAFIT |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 49 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3832 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


