kabina prysznicowa new trendy avexa 80x90 prostokątna biała exk-2822
Nr kat. 100437713
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 80X90 PROSTOKĄTNA BIAŁA EXK-2822 to propozycja z kolekcji Avexa producenta New Trendy, który udowadnia, że styl potrafi iść w parze z jakością. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi wyróżnia się białymi i minimalistycznymi profilami, które podkreślają wizualną lekkość prezentowanej bryły. Model kabiny New Trendy posiada 80 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Kabina prysznicowa z transparentnym szkłem o grubości 6 mm została wyposażona w powłokę easy clean. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 60.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2822 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 80X90 PROSTOKĄTNA BIAŁA EXK-2822 to propozycja z kolekcji Avexa producenta New Trendy, który udowadnia, że styl potrafi iść w parze z jakością. Prezentowana kabina z drzwiami uchylnymi wyróżnia się białymi i minimalistycznymi profilami, które podkreślają wizualną lekkość prezentowanej bryły. Model kabiny New Trendy posiada 80 cm szerokości, 90 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Kabina prysznicowa z transparentnym szkłem o grubości 6 mm została wyposażona w powłokę easy clean. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 60.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2822 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy avexa 80x90 prostokątna biała exk-2822
Nr kat. 100437713
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



