kabina prysznicowa new trendy avexa 140x200 walk-in biała exk-2935
Nr kat. 100437827
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 140X200 WALK-IN BIAŁA EXK-2935 to propozycja nowoczesnej kabiny prysznicowej z białymi profilami i transparentnym wypełnieniem. Powyższy model mierzy 140 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Kabina walk-in posiada hartowane szkło o grubości 8 mm, które nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Ponadto kabina New Trendy z kolekcji Avexa wyposażona została w powłokę easy clean, która pozwala utrzymać szybę w nieskazitelnej czystości. Uniwersalna strona montażu pozwala zamocować kabinę walk-in prawostronnie, jak i lewostronnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 64.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2935 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 140X200 WALK-IN BIAŁA EXK-2935 to propozycja nowoczesnej kabiny prysznicowej z białymi profilami i transparentnym wypełnieniem. Powyższy model mierzy 140 cm szerokości oraz 200 cm wysokości. Kabina walk-in posiada hartowane szkło o grubości 8 mm, które nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Ponadto kabina New Trendy z kolekcji Avexa wyposażona została w powłokę easy clean, która pozwala utrzymać szybę w nieskazitelnej czystości. Uniwersalna strona montażu pozwala zamocować kabinę walk-in prawostronnie, jak i lewostronnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Kolor profilu: | Biały |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 64.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-2935 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy avexa 140x200 walk-in biała exk-2935
Nr kat. 100437827
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



