kabina prysznicowa new trendy avexa 110x100 prostokątna miedź lewa exk-3626
Nr kat. 100439050
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 110X100 PROSTOKĄTNA MIEDŹ LEWA EXK-3626 to model dedykowany między innymi łazienkom w stylu glamour, które łączą nowoczesną formę z ponadczasową elegancją i skupiającym uwagę połyskiem. Powyższa kabina z drzwiami uchylnymi mierzy 110 cm szerokości, 100 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Oferta dotyczy modelu lewostronnego. Prezentowana kolekcja kabin prysznicowych Avexa wyposażona została w innowacyjną powłokę easy clean, która pozwala łatwo i szybko pozbyć się z powierzchni kabiny śladów codziennego użytkowania – w tym smug i zacieków. Model wyróżniają profile w miedzianym kolorze, które nadają konstrukcji luksusowe wykończenie. Kabina prysznicowa występuje w komplecie z wieszakiem na ręcznik.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 77.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3626 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA NEW TRENDY AVEXA 110X100 PROSTOKĄTNA MIEDŹ LEWA EXK-3626 to model dedykowany między innymi łazienkom w stylu glamour, które łączą nowoczesną formę z ponadczasową elegancją i skupiającym uwagę połyskiem. Powyższa kabina z drzwiami uchylnymi mierzy 110 cm szerokości, 100 cm głębokości oraz 200 cm wysokości. Oferta dotyczy modelu lewostronnego. Prezentowana kolekcja kabin prysznicowych Avexa wyposażona została w innowacyjną powłokę easy clean, która pozwala łatwo i szybko pozbyć się z powierzchni kabiny śladów codziennego użytkowania – w tym smug i zacieków. Model wyróżniają profile w miedzianym kolorze, które nadają konstrukcji luksusowe wykończenie. Kabina prysznicowa występuje w komplecie z wieszakiem na ręcznik.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Avexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Miedź |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 77.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-3626 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy avexa 110x100 prostokątna miedź lewa exk-3626
Nr kat. 100439050
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










