kabina prysznicowa new trendy new soleo 90x110 prostokątna czarna prawa d-0239a/d-0148b
Nr kat. 100254509
opis produktu

Wysokość (B): 195-210 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 65.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0239A/D-0148B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Wysokość (B): 195-210 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Soleo |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Wahadłowe |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 65.50 kg |
| Symbol producenta: | D-0239A/D-0148B |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new soleo 90x110 prostokątna czarna prawa d-0239a/d-0148b
Nr kat. 100254509
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







