kabina prysznicowa new trendy new renoma 120x100 prostokątna chrom lewa d-0117a/d-0085b
Nr kat. 100163914




opis produktu
Do produkcji prostokątnej kabiny prysznicowej NEW RENOMA 120X100X195 NEW TRENDY D-0117A/D-0085B użyto bezpiecznego i przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się brudów czy też bakterii. Pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej posiadają metalowy uchwyt. Skośny wspornik gwarantuje stabilność konstrukcji. Ponadto regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Wszystkie te elementy zapewniają odpowiedni komfort i odprężenie podczas codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 74 kg |
| Symbol producenta: | D-0117A/D-0085B |
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Do produkcji prostokątnej kabiny prysznicowej NEW RENOMA 120X100X195 NEW TRENDY D-0117A/D-0085B użyto bezpiecznego i przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się brudów czy też bakterii. Pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej posiadają metalowy uchwyt. Skośny wspornik gwarantuje stabilność konstrukcji. Ponadto regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Wszystkie te elementy zapewniają odpowiedni komfort i odprężenie podczas codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 74 kg |
| Symbol producenta: | D-0117A/D-0085B |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy new renoma 120x100 prostokątna chrom lewa d-0117a/d-0085b
Nr kat. 100163914
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Do produkcji prostokątnej kabiny prysznicowej NEW RENOMA 120X100X195 NEW TRENDY D-0117A/D-0085B użyto bezpiecznego i przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6mm. Na powierzchnię tafli naniesiono specjalną powłokę ochronną ActiveShield, która skutecznie zabezpiecza przed osadzaniem się brudów czy też bakterii. Pojedyncze drzwi uchylne w wersji lewej posiadają metalowy uchwyt. Skośny wspornik gwarantuje stabilność konstrukcji. Ponadto regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Wszystkie te elementy zapewniają odpowiedni komfort i odprężenie podczas codziennych kąpieli.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Renoma |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 74 kg |
| Symbol producenta: | D-0117A/D-0085B |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


