kabina prysznicowa new azura 90x90x195
Nr kat. 100163968



opis produktu
Kabina prysznicowa NEW AZURA pasować będzie do różnych aranżacji dzięki wykończeniom w modnym kolorze chrom. Aby stworzyć spójną kompozycję, polecamy połączyć kabinę z klasyczną armaturą sanitarną. Pięciokątna kabina o wymiarach 90 × 90 cm wkomponuje się w róg nawet małej łazienki, tworząc dla Ciebie prywatną i wygodną strefę relaksu. Uchylne drzwi wyposażone są w poręczne uchwyty, które ułatwią wychodzenie i wchodzenie do kabiny. Minimalistyczny projekt sprawia, że kabinę łatwo utrzymać w higienicznej czystości. NEW AZURA nie posiada trudno dostępnych miejsc, gdzie zbiera się brud. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Azura |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 50 kg |
| Symbol producenta: | K-0338 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Kabina prysznicowa NEW AZURA pasować będzie do różnych aranżacji dzięki wykończeniom w modnym kolorze chrom. Aby stworzyć spójną kompozycję, polecamy połączyć kabinę z klasyczną armaturą sanitarną. Pięciokątna kabina o wymiarach 90 × 90 cm wkomponuje się w róg nawet małej łazienki, tworząc dla Ciebie prywatną i wygodną strefę relaksu. Uchylne drzwi wyposażone są w poręczne uchwyty, które ułatwią wychodzenie i wchodzenie do kabiny. Minimalistyczny projekt sprawia, że kabinę łatwo utrzymać w higienicznej czystości. NEW AZURA nie posiada trudno dostępnych miejsc, gdzie zbiera się brud. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Azura |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 50 kg |
| Symbol producenta: | K-0338 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new azura 90x90x195
Nr kat. 100163968
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kabina prysznicowa NEW AZURA pasować będzie do różnych aranżacji dzięki wykończeniom w modnym kolorze chrom. Aby stworzyć spójną kompozycję, polecamy połączyć kabinę z klasyczną armaturą sanitarną. Pięciokątna kabina o wymiarach 90 × 90 cm wkomponuje się w róg nawet małej łazienki, tworząc dla Ciebie prywatną i wygodną strefę relaksu. Uchylne drzwi wyposażone są w poręczne uchwyty, które ułatwią wychodzenie i wchodzenie do kabiny. Minimalistyczny projekt sprawia, że kabinę łatwo utrzymać w higienicznej czystości. NEW AZURA nie posiada trudno dostępnych miejsc, gdzie zbiera się brud. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | New Azura |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 50 kg |
| Symbol producenta: | K-0338 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


