kabina prysznicowa new trendy eventa 150x90 prostokątna prawa chrom exk-4564
Nr kat. 100240189
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 150X90X200 PRAWA NEW TRENDY EXK-0163 to kabina prostokątna stanowiąca definicję współczesnej elegancji – minimalistycznej i lekkiej. Propozycja kabiny z drzwiami uchylnymi prawostronnie gwarantuje wygodę użytkowania, a także łatwość pielęgnacji. Wyposażona w innowacyjną powłokę „easy clean” eliminuje problem uporczywych zacieków, smug i śladów twardej wody. Ponadto kabina New Trendy odporna na uszkodzenia mechaniczne prezentuje wysokogatunkowe transparentne szkło hartowane o grubości 8 mm oraz chromowane profile i uchwyty wykonane z niezawodnego aluminium.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 111.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4564 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KABINA PRYSZNICOWA EVENTA 150X90X200 PRAWA NEW TRENDY EXK-0163 to kabina prostokątna stanowiąca definicję współczesnej elegancji – minimalistycznej i lekkiej. Propozycja kabiny z drzwiami uchylnymi prawostronnie gwarantuje wygodę użytkowania, a także łatwość pielęgnacji. Wyposażona w innowacyjną powłokę „easy clean” eliminuje problem uporczywych zacieków, smug i śladów twardej wody. Ponadto kabina New Trendy odporna na uszkodzenia mechaniczne prezentuje wysokogatunkowe transparentne szkło hartowane o grubości 8 mm oraz chromowane profile i uchwyty wykonane z niezawodnego aluminium.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny prostokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Eventa |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Prawa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| W zestawie: |
|
| Dodatkowe cechy produktu: | Możliwość montażu z brodzikiem |
| Waga: | 111.50 kg |
| Symbol producenta: | EXK-4564 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa new trendy eventa 150x90 prostokątna prawa chrom exk-4564
Nr kat. 100240189
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














