kabina prysznicowa z brodzikiem cersanit jota 80x80x195 kwadratowa lewa brodzik tako slim 4 cm biały s601-162
Nr kat. 100472725
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Jota |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Pięciokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 68.50 kg |
| Symbol producenta: | S601-162 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kabiny pięciokątne |
|---|---|
| Kolekcja: | Jota |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Pięciokątny |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 68.50 kg |
| Symbol producenta: | S601-162 |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa z brodzikiem cersanit jota 80x80x195 kwadratowa lewa brodzik tako slim 4 cm biały s601-162
Nr kat. 100472725
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



