kabina prysznicowa besco toca 90x190 walk-in czarny mat transparentne tcb-90-190c
Nr kat. 100535104
opis produktu
Kabina prysznicowa Besco Toca 90x190 walk-in czarny mat transparentne tcb-90-190c to propozycja, która wniesie do wnętrza wyjątkowy styl lawirujący pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a surową estetyką loftu. Prezentowana kabina walk-in charakteryzuje się otwartą konstrukcją, która służy nie tylko wrażeniom wizualnym, ale również wygodzie użytkowania. Model wyposażony został w przejrzyste przeszklenie, które wieńczą czarne profile. Ścianka ujęta w charakterystyczną ramkę oraz profil z regulacją przyścienną stanowi trwałą i stabilną konstrukcję. Powyższy model z kolekcji Toca producenta Besco wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 8 m, które cechuje szczególna odporność mechaniczna. Serię kabin prysznicowych Besco wzbogaca innowacyjna powłoka, dzięki której utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej czystości jest wyjątkowo łatwe. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 190 cm wysokości objęty jest trzyletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Toca |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | TCB-90-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kabina prysznicowa Besco Toca 90x190 walk-in czarny mat transparentne tcb-90-190c to propozycja, która wniesie do wnętrza wyjątkowy styl lawirujący pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a surową estetyką loftu. Prezentowana kabina walk-in charakteryzuje się otwartą konstrukcją, która służy nie tylko wrażeniom wizualnym, ale również wygodzie użytkowania. Model wyposażony został w przejrzyste przeszklenie, które wieńczą czarne profile. Ścianka ujęta w charakterystyczną ramkę oraz profil z regulacją przyścienną stanowi trwałą i stabilną konstrukcję. Powyższy model z kolekcji Toca producenta Besco wyposażony został w wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 8 m, które cechuje szczególna odporność mechaniczna. Serię kabin prysznicowych Besco wzbogaca innowacyjna powłoka, dzięki której utrzymanie powierzchni w nieskazitelnej czystości jest wyjątkowo łatwe. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 190 cm wysokości objęty jest trzyletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Walk-In |
|---|---|
| Kolekcja: | Toca |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kabina przyścienna: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kształt: | Walk-in |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 41 kg |
| Symbol producenta: | TCB-90-190C |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kabina prysznicowa besco toca 90x190 walk-in czarny mat transparentne tcb-90-190c
Nr kat. 100535104
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







