wykładzina pcv iconik 280t 27013040 fumed oak beżowa 4m
Nr kat. 100388577
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Domowe
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv beżowe
4 m
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Drewno
Wykładziny pcv do przedszkola
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Do przedszkola
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 25X150 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Tarkett |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.8 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.35 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 23-Domowa-duże natężenie |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

Wykładziny PCV
Wykładziny PCV imitujące drewno
Wykładziny pcv domowe
Wykładziny pcv do sypialni
Wykładziny pcv na korytarz
Domowe
Wykładziny PCV szerokość 4m
Wykładziny pcv do kuchni
Wykładziny pcv do łazienki
Wykładziny pcv do pokoju dziecięcego
Wykładziny pcv do pokoju młodzieżowego
Wykładziny pcv beżowe
4 m
Wykładziny pcv do przedpokoju
Wykładziny pcv do salonu
Drewno
Wykładziny pcv do przedszkola
Do sypialni
Do salonu
Do przedpokoju
Na korytarz
Do kuchni
Do łazienki
Do pokoju młodzieżowego
Do pokoju dziecięcego
Do przedszkola
Szczegóły Produktu
| Odporność UV: | Tak |
|---|---|
| Typ: | Domowe |
| Opór cieplny: | 0.030 m² K/W |
| Powtarzalność wzoru: | 25X150 CM |
| Wzór: | Drewno |
| Dostawca: | Tarkett |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Grubość całkowita : | 2.8 mm |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0.35 mm |
| Wodoodporność: | Tak |
| Klasa użytkowa: | 23-Domowa-duże natężenie |
Tarkett Polska Sp. z o.o. Tarkett Polska Sp. z o.o. MIŁOSŁAWSKA 13A 62-322 ORZECHOWO POLSKA kontrakt@tarkett.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina pcv iconik 280t 27013040 fumed oak beżowa 4m
Nr kat. 100388577
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.
To produkty które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i posiadają liczne zalety takie jak: wodoodporność, antystatyczność, łatwość w utrzymaniu czystości oraz idealnie nadają się na ogrzewanie podłogowe.






