grzejnik elektryczny retto electro 1072x412 mm grzałka 400 w czarny/black mat rete-40/110c31+gh-04c2
Nr kat. 100506465
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Grzejniki elektryczne |
|---|---|
| Dostawca: | INSTAL PROJEKT SP Z O.O. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Waga: | 14.70 Kg |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Moc (75/65/20 °C): | 400 W |
| Przybliżona powierzchnia do ogrzania: | do 3 m2 |
| Wysokość: | 107.20 cm |
| Szerokość: | 41.20 cm |
INSTAL PROJEKT Sp. z o.o. INSTAL PROJEKT Sp. z o.o. JANA PAWŁA II 12A 87-853 KRUSZYN NOWA WIEŚ POLSKA recepcja@instalprojekt.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Grzejniki elektryczne |
|---|---|
| Dostawca: | INSTAL PROJEKT SP Z O.O. |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Waga: | 14.70 Kg |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Moc (75/65/20 °C): | 400 W |
| Przybliżona powierzchnia do ogrzania: | do 3 m2 |
| Wysokość: | 107.20 cm |
| Szerokość: | 41.20 cm |
INSTAL PROJEKT Sp. z o.o. INSTAL PROJEKT Sp. z o.o. JANA PAWŁA II 12A 87-853 KRUSZYN NOWA WIEŚ POLSKA recepcja@instalprojekt.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
grzejnik elektryczny retto electro 1072x412 mm grzałka 400 w czarny/black mat rete-40/110c31+gh-04c2
Nr kat. 100506465




