wykładzina dywanowa groovy szary 4m
Nr kat. 100159798
opis produktu
GROOVY SZARY to wykładzina dywanowa z wzorem 3D. Została wykończona w szarym kolorze. Jest rodzajem wykładziny domowej przeznaczonej do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Będzie doskonałym wykończeniem podłogi w Twoim salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, czy przedpokoju. Wykładzina GROOVY SZARY została wykonana z poliamidu. Cechuje się sprężystym i trwałym włóknem, które jest wytrzymałe na tarcie i ścieranie. Nie ulega odkształceniom i nie wyciąga się. Wykładzina dywanowa GROOVY SZARY wykazuje odporność na zaplamienia. Bez problemu utrzymasz ją w czystości, jak również bez problemu wypielęgnujesz.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | 3D |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 375 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GROOVY SZARY to wykładzina dywanowa z wzorem 3D. Została wykończona w szarym kolorze. Jest rodzajem wykładziny domowej przeznaczonej do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu. Będzie doskonałym wykończeniem podłogi w Twoim salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, czy przedpokoju. Wykładzina GROOVY SZARY została wykonana z poliamidu. Cechuje się sprężystym i trwałym włóknem, które jest wytrzymałe na tarcie i ścieranie. Nie ulega odkształceniom i nie wyciąga się. Wykładzina dywanowa GROOVY SZARY wykazuje odporność na zaplamienia. Bez problemu utrzymasz ją w czystości, jak również bez problemu wypielęgnujesz.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | 3D |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 375 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa groovy szary 4m
Nr kat. 100159798
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






