dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168702
opis produktu
Szukasz uniwersalnego dywanu, który nie wychodzi z mody, a przy okazji zapewnia maksimum komfortu? Poznaj kolekcję dywanów Glossy Cinza o jednolitej szarej powierzchni, która zaskakuje swoją miękkością charakterystyczną dla dywanów shaggy. Prezentowany dywan 200x290 cm sprawdzi się jako dywan do salonu, jak również sypialni czy garderoby. Ponadto dywany poliestrowe uważane są za najbardziej luksusowe z dostępnych dywanów syntetycznych. Miękkie, odporne na odkształcenia, szybko powracające do sprężystej kondycji dywany poliestrowe prezentują się wyjątkowo naturalnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz uniwersalnego dywanu, który nie wychodzi z mody, a przy okazji zapewnia maksimum komfortu? Poznaj kolekcję dywanów Glossy Cinza o jednolitej szarej powierzchni, która zaskakuje swoją miękkością charakterystyczną dla dywanów shaggy. Prezentowany dywan 200x290 cm sprawdzi się jako dywan do salonu, jak również sypialni czy garderoby. Ponadto dywany poliestrowe uważane są za najbardziej luksusowe z dostępnych dywanów syntetycznych. Miękkie, odporne na odkształcenia, szybko powracające do sprężystej kondycji dywany poliestrowe prezentują się wyjątkowo naturalnie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2 x 2.90 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168702
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



