dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168701
opis produktu
Bardzo puszysty dywan GLOSSY CINZA to świetna propozycja dekoracyjna do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Szczególnie dobrze sprawdzi się we wnętrzach z chłodną, stonowaną kolorystyką. Walory tego produktu szczególnie docenisz w sypialni oraz salonie. Każdy krok po tym modelu będzie przyjemnością, ze względu na bardzo przyjemną w dotyku strukturę runa. Zostało ono wykonane z poliestru, dlatego charakteryzuje się taką miękkością i sprężystością. Dodatkowo warto zaznaczyć, iż syntetyczne włókna są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Można je stosować bez obaw w domu alergika.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bardzo puszysty dywan GLOSSY CINZA to świetna propozycja dekoracyjna do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Szczególnie dobrze sprawdzi się we wnętrzach z chłodną, stonowaną kolorystyką. Walory tego produktu szczególnie docenisz w sypialni oraz salonie. Każdy krok po tym modelu będzie przyjemnością, ze względu na bardzo przyjemną w dotyku strukturę runa. Zostało ono wykonane z poliestru, dlatego charakteryzuje się taką miękkością i sprężystością. Dodatkowo warto zaznaczyć, iż syntetyczne włókna są bardzo wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Można je stosować bez obaw w domu alergika.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168701
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



