dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168698
opis produktu
Dywan Glossy Cinza to nowoczesna, a zarazem bardzo przytulna propozycja dywanu do salonu oraz sypialni. Prezentowany jednolity dywan szary z najwyższej miękkości struktura shaggy sprawdzą się w roli dywanu skandynawskiego, minimalistycznego, a także eklektycznego. Dywan poliestrowy wyróżnia relaksująca i przyjemna w dotyku powierzchnia. Dywany tkane maszynowo Glossy Cinza zachowują swój kolor oraz miękkość przez cały czas użytkowania, a ponadto nie ulegają odkształceniom ani ścieraniu. Model dywanu 80x150 cm dostępny jest także w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan Glossy Cinza to nowoczesna, a zarazem bardzo przytulna propozycja dywanu do salonu oraz sypialni. Prezentowany jednolity dywan szary z najwyższej miękkości struktura shaggy sprawdzą się w roli dywanu skandynawskiego, minimalistycznego, a także eklektycznego. Dywan poliestrowy wyróżnia relaksująca i przyjemna w dotyku powierzchnia. Dywany tkane maszynowo Glossy Cinza zachowują swój kolor oraz miękkość przez cały czas użytkowania, a ponadto nie ulegają odkształceniom ani ścieraniu. Model dywanu 80x150 cm dostępny jest także w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy glossy cinza
Nr kat. 100168698
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



