fotel obrotowy nitro ekoskóra czarno-czerwony stelaż czarny
Nr kat. 100622066
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna / czerwona |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 68 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna / czerwona |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 66 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 68 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy nitro ekoskóra czarno-czerwony stelaż czarny
Nr kat. 100622066
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















