leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KRZESŁA CZERWONE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła czerwone

Czerwony to kolor wyjątkowo energetyczny i pełen życia. Stosując czerwień we wnętrzach, musimy jednak zachować umiar i równowagę, aby czerwone dekoracje nie przytłoczyły naszej mieszkaniowej aranżacji. Umiejętnie dobrane krzesła czerwone mogą stać się jednak przyciągającą wzrok ozdobą salonu, kuchni czy jadalni. Jak wykorzystać czerwone krzesła, aby osiągnąć taki efekt? Na krzesła czerwone decydujemy się często w celu ożywienia monotonnego, minimalistycznego wnętrza. W nowoczesnej jadalni urządzonej w kolorze jasnoszarym lub białym czerwone krzesła mogą być akcentem, który nada aranżacji charakteru.

Warto pamiętać również, że czerwony to kolor o wielu odcieniach. I czasem to właśnie odcień czerwonych krzeseł będzie decydował o tym, jak zaprezentują się one w naszych wnętrzach. W nowoczesnych aranżacjach sprawdzą się najczęściej czerwone krzesła w chłodnych odcieniach: malinowym czy wiśniowym, często w wersji z połyskiem. Z kolei w bardziej tradycyjnych wnętrzach lub aranżacjach w stylu etno, możemy wykorzystać krzesła czerwone w ciepłych odcieniach. Będą to na przykład krzesła w odcieniu koralowym czy w głębokiej barwie burgunda.

Na krzesła czerwone możemy zdecydować się, nie tylko urządzając dom czy mieszkanie. Krzesła w kolorze czerwonym mogą być również ciekawym elementem lokali gastronomicznych: barów, restauracji, pubów itd. Aranżacja takich lokali rządzi się nieco innymi prawami, nadal warto jednak stosować kolor czerwony z umiarem.

Krzesła tapicerowane czerwone

Poza tradycyjnymi krzesłami drewnianymi w kolorze czerwonym sporą popularnością cieszą się również krzesła tapicerowane czerwone. Są to zarówno krzesła z obiciem wykonanym z ekoskóry, jak i z różnych, odpornych na zabrudzenia tkanin syntetycznych. Dużym powodzeniem cieszą się na przykład krzesła tapicerowane czerwone welurowe. Ten odporny materiał z pluszowym finiszem będzie wyglądał świetnie na przykład w aranżacjach w stylu glamour. Z kolei tapicerowane krzesła czerwone z ekoskóry są domeną przede wszystkim nowoczesnych jadalni.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.