fotel obrotowy erik czarny mat / retro brandy 691b
Nr kat. 100495291
opis produktu
Fotel obrotowy Erik czarny mat / retro brandy 691B to elegancki model, którego uniwersalny design łączący elementy stylu nowoczesnego oraz retro, doskonale odnajdzie się w rozmaitych aranżacjach biur oraz gabinetów. Prezentowany fotel obrotowy zapewnia swobodę przemieszczania oraz solidną konstrukcję. Czarny stelaż wykonany z metalu gwarantuje wytrzymałość konstrukcji, odporność na obciążenia, a także stabilność. Fotel Erik cechuje wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Tapicerowany model pokrywa miękka skóra ekologiczna w jasnobrązowym odcieniu, która wykazuje cechy odporne na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Zastosowane pikowanie dodaje siedzisku oryginalnego wyglądu oraz podkreśla precyzję wykonania widoczną w każdym detalu. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 60 cm szerokości, 106 cm wysokości oraz 67.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 106 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 57 cm |
| Głębokość: | 67.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 49 cm |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel obrotowy Erik czarny mat / retro brandy 691B to elegancki model, którego uniwersalny design łączący elementy stylu nowoczesnego oraz retro, doskonale odnajdzie się w rozmaitych aranżacjach biur oraz gabinetów. Prezentowany fotel obrotowy zapewnia swobodę przemieszczania oraz solidną konstrukcję. Czarny stelaż wykonany z metalu gwarantuje wytrzymałość konstrukcji, odporność na obciążenia, a także stabilność. Fotel Erik cechuje wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikami. Tapicerowany model pokrywa miękka skóra ekologiczna w jasnobrązowym odcieniu, która wykazuje cechy odporne na ścieranie, trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Zastosowane pikowanie dodaje siedzisku oryginalnego wyglądu oraz podkreśla precyzję wykonania widoczną w każdym detalu. Wymiary oferowanego wariantu wynoszą 60 cm szerokości, 106 cm wysokości oraz 67.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | retro brandy 691B |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 106 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 57 cm |
| Głębokość: | 67.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 49 cm |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy erik czarny mat / retro brandy 691b
Nr kat. 100495291
Wybrane dla Ciebie












