element baterii prysznicowej podtynkowej deante arnika chrom bxy_0qam
Nr kat. 100421736

opis produktu
Prezentowany tu element zewnętrzny do BOXa mieszaczowego z kolekcji Arnika o klasycznym wykończeniu w błyszczącym chromie, będzie stanowić doskonałe uzupełnienie łazienki zaaranżowanej za pomocą innych elementów kolekcji. Produkt charakteryzuje się typowymi dla kolekcji geometrycznymi kształtami elementów - korpusu, dźwigni i przełącznika źródła wypływu wody. Prezentowany tu zewnętrzny element BOXa podtynkowego można w każdej chwili zdjąć, aby dostać się do głowicy baterii lub innych niewidocznych na co dzień elementów. Instalacja podtynkowa pozwoli ukryć nieatrakcyjne części armatury takie jak rury, kolanka i złączki i stworzyć minimalistyczną, nowoczesną aranżację łazienki. Box mieszaczowy sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BXY_0QAM |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.960 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Prezentowany tu element zewnętrzny do BOXa mieszaczowego z kolekcji Arnika o klasycznym wykończeniu w błyszczącym chromie, będzie stanowić doskonałe uzupełnienie łazienki zaaranżowanej za pomocą innych elementów kolekcji. Produkt charakteryzuje się typowymi dla kolekcji geometrycznymi kształtami elementów - korpusu, dźwigni i przełącznika źródła wypływu wody. Prezentowany tu zewnętrzny element BOXa podtynkowego można w każdej chwili zdjąć, aby dostać się do głowicy baterii lub innych niewidocznych na co dzień elementów. Instalacja podtynkowa pozwoli ukryć nieatrakcyjne części armatury takie jak rury, kolanka i złączki i stworzyć minimalistyczną, nowoczesną aranżację łazienki. Box mieszaczowy sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BXY_0QAM |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.960 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
element baterii prysznicowej podtynkowej deante arnika chrom bxy_0qam
Nr kat. 100421736
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Prezentowany tu element zewnętrzny do BOXa mieszaczowego z kolekcji Arnika o klasycznym wykończeniu w błyszczącym chromie, będzie stanowić doskonałe uzupełnienie łazienki zaaranżowanej za pomocą innych elementów kolekcji. Produkt charakteryzuje się typowymi dla kolekcji geometrycznymi kształtami elementów - korpusu, dźwigni i przełącznika źródła wypływu wody. Prezentowany tu zewnętrzny element BOXa podtynkowego można w każdej chwili zdjąć, aby dostać się do głowicy baterii lub innych niewidocznych na co dzień elementów. Instalacja podtynkowa pozwoli ukryć nieatrakcyjne części armatury takie jak rury, kolanka i złączki i stworzyć minimalistyczną, nowoczesną aranżację łazienki. Box mieszaczowy sprzedawany jest oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Marka: | Deante |
| Kolekcja: | Arnika |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowo-prysznicowa |
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
| Typ baterii umywalkowej: | Dwuuchwytowa |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Kod producenta: | BXY_0QAM |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wymiar opakowania [cm]: | 20,5 X 12,5 X 8 CM |
| Waga brutto: | 0.960 kg |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


