dywan tradycyjny soleya south 140x200 cm
Nr kat. 100483300
opis produktu
Dywan tradycyjny Soleya South 140x200 to model pokryty bogatym, szczegółowym i klasycznym wzorem. Prezentowany dywan do salonu, przedpokoju, jadalni i sypialni utrzymany jest w ciepłych odcieniach beżu oraz brązu. Model z ramką oraz motywem medalionu mierzy 140x200 cm. Dywan dedykowany jest aranżacjom klasycznym, tradycyjnym, retro oraz eklektycznym. Powyższy wariant tkany maszynowo wyróżnia się miękkością, sprężystością oraz trwałą kolorystyką, która nie blaknie pod wpływem światła UV ani środków chemicznych. Dywan z polipropylenu heat set frise oraz poliestru nie przyciąga kurzu, a runo nie sprzyja rozwojowi bakterii, moli ani grzybów, stanowiąc komfortowe rozwiązanie dla alergików. Włókna dywanu tradycyjnego Soleya South znakomicie przewodzą ciepło, dzięki czemu mogą być użytkowane na systemie ogrzewania podłogowego. Łatwy w pielęgnacji model o szczególnej odporności mechanicznej nie ulega udeptywaniu, przetarciom ani odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Polipropylen Heat Set Frise / 30% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Klasyczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan tradycyjny Soleya South 140x200 to model pokryty bogatym, szczegółowym i klasycznym wzorem. Prezentowany dywan do salonu, przedpokoju, jadalni i sypialni utrzymany jest w ciepłych odcieniach beżu oraz brązu. Model z ramką oraz motywem medalionu mierzy 140x200 cm. Dywan dedykowany jest aranżacjom klasycznym, tradycyjnym, retro oraz eklektycznym. Powyższy wariant tkany maszynowo wyróżnia się miękkością, sprężystością oraz trwałą kolorystyką, która nie blaknie pod wpływem światła UV ani środków chemicznych. Dywan z polipropylenu heat set frise oraz poliestru nie przyciąga kurzu, a runo nie sprzyja rozwojowi bakterii, moli ani grzybów, stanowiąc komfortowe rozwiązanie dla alergików. Włókna dywanu tradycyjnego Soleya South znakomicie przewodzą ciepło, dzięki czemu mogą być użytkowane na systemie ogrzewania podłogowego. Łatwy w pielęgnacji model o szczególnej odporności mechanicznej nie ulega udeptywaniu, przetarciom ani odkształceniom.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 70% Polipropylen Heat Set Frise / 30% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2600 g/m2 |
| Wzór: | Klasyczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny soleya south 140x200 cm
Nr kat. 100483300
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








