dywan tradycyjny orient beż 080x150
Nr kat. 100149473
opis produktu
Jeżeli jesteś miłośnikiem klasycznie zaaranżowanych wnętrz to idealną propozycją dekoracyjną będzie zastosowanie dywanu z pięknymi, ornamentowymi wzorami, które idealnie podkreślają ten właśnie styl. Beżowy kolor rozjaśni pomieszczenie, a szczególnie pięknie produkt będzie się prezentował na ciemnej, drewnianej podłodze. Dywan jest tkany z polipropylenu, go gwarantuje długie użytkowanie z zachowaniem estetycznego wyglądu. Produkt jest bezpieczny dla alergików, gdyż nie przyciąga kurzu. Wszelkie zabrudzenia są bardzo proste do usunięcia odkurzaczem lub preparatami czyszczącymi.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeżeli jesteś miłośnikiem klasycznie zaaranżowanych wnętrz to idealną propozycją dekoracyjną będzie zastosowanie dywanu z pięknymi, ornamentowymi wzorami, które idealnie podkreślają ten właśnie styl. Beżowy kolor rozjaśni pomieszczenie, a szczególnie pięknie produkt będzie się prezentował na ciemnej, drewnianej podłodze. Dywan jest tkany z polipropylenu, go gwarantuje długie użytkowanie z zachowaniem estetycznego wyglądu. Produkt jest bezpieczny dla alergików, gdyż nie przyciąga kurzu. Wszelkie zabrudzenia są bardzo proste do usunięcia odkurzaczem lub preparatami czyszczącymi.
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Perski |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny orient beż 080x150
Nr kat. 100149473
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



