dywan tradycyjny lustrous weave 2 ivory/beige
Nr kat. 100202205
opis produktu
Tradycyjny dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE jest propozycją dla każdego kto lubi klasyczne i eleganckie dodatki. Wymiary dywanu to 1,60 m x 2,35 m, a waga całkowita to 2500 g/m2. Wysokość runa to 6 mm. Został utrzymany w kształcie prostokąta. Łączy w sobie dwa kolory - kremowy i beżowy oraz perski wzór. Dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE powstał w 65% z Wiskozy i w 35% z Poliestru. Takie połączenie materiałów sprawia, że posiada delikatny połysk. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Producent udziela 2 lata gwarancji na dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 65% Wiskoza / 35% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Tradycyjny dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE jest propozycją dla każdego kto lubi klasyczne i eleganckie dodatki. Wymiary dywanu to 1,60 m x 2,35 m, a waga całkowita to 2500 g/m2. Wysokość runa to 6 mm. Został utrzymany w kształcie prostokąta. Łączy w sobie dwa kolory - kremowy i beżowy oraz perski wzór. Dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE powstał w 65% z Wiskozy i w 35% z Poliestru. Takie połączenie materiałów sprawia, że posiada delikatny połysk. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Producent udziela 2 lata gwarancji na dywan LUSTROUS WEAVE 2 IVORY/BEIGE. Produkt został utkany maszynowo.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
|---|---|
| Materiał: | 65% Wiskoza / 35% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.35 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny lustrous weave 2 ivory/beige
Nr kat. 100202205
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
















