dywan tradycyjny astoria mesop 140x200 cm
Nr kat. 100524398
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ASTORIA |
| Łatwe Czyszczenie: | Tak |
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny astoria mesop 140x200 cm
Nr kat. 100524398
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








