dywan shaggy moyo 1 moonlight 120x160
Nr kat. 100562267
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kaszmirowe |
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju młodzieżowego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | MOYO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kaszmirowe |
| Wysokość runa: | 25 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju młodzieżowego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy moyo 1 moonlight 120x160
Nr kat. 100562267
Zobacz inne z kolekcji
Mogą Ci się spodobać








