dywan nowoczesny rafia beż 120x170
Nr kat. 100149519
opis produktu
Uzupełniając dekorację swojego salonu, warto wyposażyć się w elegancki dywan z kolekcji RAFIA BEŻ o wymiarach 120cm x 170cm. Geometryczne wzory oraz jasna kolorystyka produktu doskonale komponują się z nowoczesną aranżacją wnętrz. Powierzchnia dywanu jest miła w dotyku, co sprawia, że codzienne użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Gęste runo tkane maszynowo zostało w całości wytworzone z wysokiej jakości włókien polipropylenowych BCF. Dzięki temu prezentowany model charakteryzuje się odpornością na ścieranie oraz odkształcenia. Dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu i posiada właściwości antystatyczne i antyalergiczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Uzupełniając dekorację swojego salonu, warto wyposażyć się w elegancki dywan z kolekcji RAFIA BEŻ o wymiarach 120cm x 170cm. Geometryczne wzory oraz jasna kolorystyka produktu doskonale komponują się z nowoczesną aranżacją wnętrz. Powierzchnia dywanu jest miła w dotyku, co sprawia, że codzienne użytkowanie jest niezwykle komfortowe. Gęste runo tkane maszynowo zostało w całości wytworzone z wysokiej jakości włókien polipropylenowych BCF. Dzięki temu prezentowany model charakteryzuje się odpornością na ścieranie oraz odkształcenia. Dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu i posiada właściwości antystatyczne i antyalergiczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny rafia beż 120x170
Nr kat. 100149519
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



