dywan nowoczesny peri plain grey 080x280
Nr kat. 100189042
opis produktu
Nowoczesny dywan Peri Plain Grey, który zachwyca swoim ciekawy wzorem lilium w połączeniu z kolorem szarym. Na krótszych bokach ma frędzle. Jest to utkany maszynowo prostokąt o wymiarach 0,80 x 2,80 m. Produkt odmieni Twój salon lub sypialnie i nada pomieszczeniu przyjemny klimat. Został w 100% wykonany z poliestru. Dzięki temu dywan ma naturalny wygląd. Jest odporny na odkształcenia, zabrudzenia oraz ścieranie. Nie traci kolorów. Jest przyjemny w dotyku i miękki, a dodatkowo bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Dywan Peri Plain Grey posiada właściwości antystatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 80x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny dywan Peri Plain Grey, który zachwyca swoim ciekawy wzorem lilium w połączeniu z kolorem szarym. Na krótszych bokach ma frędzle. Jest to utkany maszynowo prostokąt o wymiarach 0,80 x 2,80 m. Produkt odmieni Twój salon lub sypialnie i nada pomieszczeniu przyjemny klimat. Został w 100% wykonany z poliestru. Dzięki temu dywan ma naturalny wygląd. Jest odporny na odkształcenia, zabrudzenia oraz ścieranie. Nie traci kolorów. Jest przyjemny w dotyku i miękki, a dodatkowo bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Dywan Peri Plain Grey posiada właściwości antystatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 1100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 80x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny peri plain grey 080x280
Nr kat. 100189042
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







