dywan nowoczesny paradise par 400 taupe 120x170
Nr kat. 100261337
opis produktu
DYWAN PARADISE PAR 400 TAUPE to model dedykowany miłośnikom miękkich dywanów glamour. Prezentowany dywan brązowy o wymiarach 120 x 170 cm wyróżnia się wysokim połyskiem oraz jednolitą powierzchnią. Produkt tkany maszynowo powstał z syntetycznych włókien poliestrowych, które charakteryzują się naturalnym wyglądem. Łatwe w pielęgnacji, jak również odporne na uszkodzenia mechaniczne – zachowują doskonały wygląd przez długi okres eksploatacji. Dywan z poliestru o właściwościach antystatycznych, jest również łatwy w recyclingu.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do salonu
Dywany 140x200
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Lalee
Dywany gładkie
Brązowe
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 23 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN PARADISE PAR 400 TAUPE to model dedykowany miłośnikom miękkich dywanów glamour. Prezentowany dywan brązowy o wymiarach 120 x 170 cm wyróżnia się wysokim połyskiem oraz jednolitą powierzchnią. Produkt tkany maszynowo powstał z syntetycznych włókien poliestrowych, które charakteryzują się naturalnym wyglądem. Łatwe w pielęgnacji, jak również odporne na uszkodzenia mechaniczne – zachowują doskonały wygląd przez długi okres eksploatacji. Dywan z poliestru o właściwościach antystatycznych, jest również łatwy w recyclingu.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do salonu
Dywany 140x200
Dywany brązowe
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Dywany do pokoju młodzieżowego
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Lalee
Dywany gładkie
Brązowe
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 23 mm |
| Waga całkowita: | 1200 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny paradise par 400 taupe 120x170
Nr kat. 100261337
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



