dywan nowoczesny palanga szary 140x200
Nr kat. 100149491
opis produktu
Prostokątny dywan PALANGA SZARY o wymiarach 140cm x 200cm spełni wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą uniwersalnej, szarej kolorystyki oraz trójwymiarowych wzorów tworzących mozaikę, prezentowany model szczególnie dobrze będzie wyglądał w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń. Produkt polecany jest do zastosowania w salonie. Dywan PALANGA SZARY został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Włókna polipropylenowe Heat Set Frise gwarantują odporność oraz wytrzymałość produktu na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo elegancki model jest łatwy w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | 3D |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Prostokątny dywan PALANGA SZARY o wymiarach 140cm x 200cm spełni wszystkie oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Za sprawą uniwersalnej, szarej kolorystyki oraz trójwymiarowych wzorów tworzących mozaikę, prezentowany model szczególnie dobrze będzie wyglądał w nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń. Produkt polecany jest do zastosowania w salonie. Dywan PALANGA SZARY został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Włókna polipropylenowe Heat Set Frise gwarantują odporność oraz wytrzymałość produktu na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo elegancki model jest łatwy w czyszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | 3D |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny palanga szary 140x200
Nr kat. 100149491
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



