dywan nowoczesny palanga orzech 140x200
Nr kat. 100086119
opis produktu
PALANGA ORZECH to wysokiej jakości nowoczesny dywan. Wprowadzi do pomieszczenia przytulną atmosferę i każdego dnia będzie zachwycał na nowo. Jest świetną kompozycją dwóch kolorów - brązowego i beżowego. Ukazuje wspaniałą i niepowtarzalną mozaikę. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, jadalni, kuchni czy w sypialni. Jego waga to 2070 g/m2, a wymiary to 1,40 x 2 m. Produkt PALANGA ORZECH został wyprodukowany w 100% z polipropylenu Heat Set Frise. Ten materiał sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Charakteryzuje się wysoką odpornością na plamy czy ścieranie. Dywan PALANGA ORZECH został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | 3D |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PALANGA ORZECH to wysokiej jakości nowoczesny dywan. Wprowadzi do pomieszczenia przytulną atmosferę i każdego dnia będzie zachwycał na nowo. Jest świetną kompozycją dwóch kolorów - brązowego i beżowego. Ukazuje wspaniałą i niepowtarzalną mozaikę. Swoje miejsce odnajdzie w salonie, jadalni, kuchni czy w sypialni. Jego waga to 2070 g/m2, a wymiary to 1,40 x 2 m. Produkt PALANGA ORZECH został wyprodukowany w 100% z polipropylenu Heat Set Frise. Ten materiał sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Charakteryzuje się wysoką odpornością na plamy czy ścieranie. Dywan PALANGA ORZECH został utkany maszynowo. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | 3D |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny palanga orzech 140x200
Nr kat. 100086119
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



