dywan nowoczesny groove uni rose 190x290
Nr kat. 100237129
opis produktu
DYWAN GROOVE UNI ROSE to uniwersalny, nowoczesny i miękki dywan różowy o gładkiej i połyskującej powierzchni. Model o wymiarach 190 x 290 cm świetnie odnajdzie się w roli dywanu do sypialni, jak również salonu. Wysokogatunkowy dywan z wiskozy został wzbogacony o włókna wełny, tworząc naturalne i funkcjonalne pokrycie podłogi. Ponadto prezentowany dywan tkany ręcznie wyróżnia się wysokim poziomem estetycznym oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Produkt o właściwościach dźwiękochłonnych, termoizolacyjnych, antystatycznych oraz regulujących poziom wilgotności powietrza – jest wysoce odporny na szkodliwe skutki działania czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN GROOVE UNI ROSE to uniwersalny, nowoczesny i miękki dywan różowy o gładkiej i połyskującej powierzchni. Model o wymiarach 190 x 290 cm świetnie odnajdzie się w roli dywanu do sypialni, jak również salonu. Wysokogatunkowy dywan z wiskozy został wzbogacony o włókna wełny, tworząc naturalne i funkcjonalne pokrycie podłogi. Ponadto prezentowany dywan tkany ręcznie wyróżnia się wysokim poziomem estetycznym oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Produkt o właściwościach dźwiękochłonnych, termoizolacyjnych, antystatycznych oraz regulujących poziom wilgotności powietrza – jest wysoce odporny na szkodliwe skutki działania czynników mechanicznych.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny groove uni rose 190x290
Nr kat. 100237129
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







