dywan nowoczesny dzeta beż 160x220
Nr kat. 100149205
opis produktu
Prostokątny dywan DZETA BEŻ o wymiarach 160cm x 220cm charakteryzuje się pięknymi, geometrycznymi wzorami utrzymanymi w beżowej kolorystyce. Sprawia to, że prezentowany model z łatwością ociepli pomieszczenie i nada mu unikalnego uroku. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako element dekoracyjny nowoczesnego salonu lub sypialni. Dywan DZETA BEŻ został wykonany maszynowo z wysokiej jakości włókien polipropylenowych BCF, co zapewnia odporność na ścieranie, zabrudzenia oraz blaknięcie koloru. Gęste runo wyróżnia się wyjątkową miękkością i łatwą w czyszczeniu powierzchnią. Produkt objęty 2-letnią gwarancją producencką.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Prostokątny dywan DZETA BEŻ o wymiarach 160cm x 220cm charakteryzuje się pięknymi, geometrycznymi wzorami utrzymanymi w beżowej kolorystyce. Sprawia to, że prezentowany model z łatwością ociepli pomieszczenie i nada mu unikalnego uroku. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako element dekoracyjny nowoczesnego salonu lub sypialni. Dywan DZETA BEŻ został wykonany maszynowo z wysokiej jakości włókien polipropylenowych BCF, co zapewnia odporność na ścieranie, zabrudzenia oraz blaknięcie koloru. Gęste runo wyróżnia się wyjątkową miękkością i łatwą w czyszczeniu powierzchnią. Produkt objęty 2-letnią gwarancją producencką.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen – BCF |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 1405 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny dzeta beż 160x220
Nr kat. 100149205
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



