dywan nowoczesny coffee orzech koło 080r
Nr kat. 100090653
opis produktu
Dywan okrągły to doskonała propozycja dla osób, które chcą podkreślić styl wnętrza. Kolorystyka utrzymana jest w ciepłych odcieniach brązu, złota i beżu, przez co sprawdzi się do większości pomieszczeń, szczególnie do salonu i sypialni. Model z kolekcji COFFEE ORZECH będzie rozwiązaniem, które swoim nowoczesnym wzornictwem przyciągnie uwagę niejednego gościa. Materiał, z którego wykonane jest runo to uszlachetnione włókno polipropylenowe, dzięki czemu trwałość kolorów zachowana jest na wiele lat. Ponadto, jego wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne sprawdzą się pod meble, chroniąc podłogę przed wycieraniem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | Koło 80 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan okrągły to doskonała propozycja dla osób, które chcą podkreślić styl wnętrza. Kolorystyka utrzymana jest w ciepłych odcieniach brązu, złota i beżu, przez co sprawdzi się do większości pomieszczeń, szczególnie do salonu i sypialni. Model z kolekcji COFFEE ORZECH będzie rozwiązaniem, które swoim nowoczesnym wzornictwem przyciągnie uwagę niejednego gościa. Materiał, z którego wykonane jest runo to uszlachetnione włókno polipropylenowe, dzięki czemu trwałość kolorów zachowana jest na wiele lat. Ponadto, jego wysoka odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne sprawdzą się pod meble, chroniąc podłogę przed wycieraniem.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | Koło 80 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny coffee orzech koło 080r
Nr kat. 100090653
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



