dywan nowoczesny coffee orzech 140x200
Nr kat. 100090622
opis produktu
Dywan z serii COFFEE ORZECH cechuje nowoczesność i ciepła kolorystyka wpadająca w odcienie brązu, karmelu i beżu. Tkany maszynowo dywan o wymiarach 140x200 znajdzie swoje zastosowanie w prawie każdym pomieszczeniu jak i korytarzu. Gęste i miłe w dotyku runo wytworzone zostało przy użyciu przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, dzięki czemu jego trwałość szacowana jest na wiele lat. Model jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, świetnie sprawdzi się pod meble chroniąc podłogę przed zagięciami i ścieraniem. Dodatkowo, jego pielęgnacja jest niebywale prosta i polega na regularnym odkurzaniu lub czyszczeniu za pomocą szamponu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan z serii COFFEE ORZECH cechuje nowoczesność i ciepła kolorystyka wpadająca w odcienie brązu, karmelu i beżu. Tkany maszynowo dywan o wymiarach 140x200 znajdzie swoje zastosowanie w prawie każdym pomieszczeniu jak i korytarzu. Gęste i miłe w dotyku runo wytworzone zostało przy użyciu przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, dzięki czemu jego trwałość szacowana jest na wiele lat. Model jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, świetnie sprawdzi się pod meble chroniąc podłogę przed zagięciami i ścieraniem. Dodatkowo, jego pielęgnacja jest niebywale prosta i polega na regularnym odkurzaniu lub czyszczeniu za pomocą szamponu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny coffee orzech 140x200
Nr kat. 100090622
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



