dywan nowoczesny choco brąz 040x060
Nr kat. 100090164
opis produktu
Kolekcja dywanów CHOCO BRĄZ charakteryzuje się nowoczesnym designem i ciepłymi kolorami w odcieniach brązu i beżu. Ten model o prostokątnym kształcie sprawdzi się do większości pomieszczeń, szczególnie do salonu i sypialni. Gęsto runo zostało stworzone dzięki użyciu uszlachetnionego włókna polipropylenowego Heat Set Frise, zapewniając wysoką odporność na plamy i zabrudzenia. Ponadto, materiał wykazuje właściwości antyelektrostatyczne, dzięki czemu nie elektryzuje się w eksploatacji. Zaprezentowany produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości i niezwykle miękki w dotyku. Model występuje w wielu rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 40X60 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolekcja dywanów CHOCO BRĄZ charakteryzuje się nowoczesnym designem i ciepłymi kolorami w odcieniach brązu i beżu. Ten model o prostokątnym kształcie sprawdzi się do większości pomieszczeń, szczególnie do salonu i sypialni. Gęsto runo zostało stworzone dzięki użyciu uszlachetnionego włókna polipropylenowego Heat Set Frise, zapewniając wysoką odporność na plamy i zabrudzenia. Ponadto, materiał wykazuje właściwości antyelektrostatyczne, dzięki czemu nie elektryzuje się w eksploatacji. Zaprezentowany produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości i niezwykle miękki w dotyku. Model występuje w wielu rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 40X60 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny choco brąz 040x060
Nr kat. 100090164
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



