dywan nowoczesny brown krem 160x220
Nr kat. 100149083
opis produktu
Nowoczesny styl charakteryzuje się połączeniem stonowanych kolorów z prostymi formami mebli i dodatków. Jeżeli chcesz, aby w Twoim wnętrzu ten styl był podkreślony wybierz ciekawy dywan BROWN KREM. Model jest kompozycją artystycznego wzoru wraz z beżowym odcieniem. Kolorystyka dywanu sprawia, iż pomieszczenie zyskuje ciepłą, przytulną atmosferę. Miękkie runo wykonane z polipropylenu idealnie sprawdzi się przez wiele lat użytkowania. Dywan jest odporny na ścieranie, odkształcenia i blaknięcie koloru. Materiał ten jest bezpieczny dla alergików i bardzo prosty w czyszczeniu i pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny styl charakteryzuje się połączeniem stonowanych kolorów z prostymi formami mebli i dodatków. Jeżeli chcesz, aby w Twoim wnętrzu ten styl był podkreślony wybierz ciekawy dywan BROWN KREM. Model jest kompozycją artystycznego wzoru wraz z beżowym odcieniem. Kolorystyka dywanu sprawia, iż pomieszczenie zyskuje ciepłą, przytulną atmosferę. Miękkie runo wykonane z polipropylenu idealnie sprawdzi się przez wiele lat użytkowania. Dywan jest odporny na ścieranie, odkształcenia i blaknięcie koloru. Materiał ten jest bezpieczny dla alergików i bardzo prosty w czyszczeniu i pielęgnacji.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Kremowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 160X220 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny brown krem 160x220
Nr kat. 100149083
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



