drzwi wnękowe soleo 80x190 uchylne czyste 6 mm active shield d-0076a
Nr kat. 100444541
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Soleo |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Soleo |
| Dostawca: | New Trendy |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi wnękowe soleo 80x190 uchylne czyste 6 mm active shield d-0076a
Nr kat. 100444541
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



