drzwi wnękowe soleo 130-135x190 uchylne czyste 6 mm active shield d-0078a/d-0078a
Nr kat. 100444538
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Soleo |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 135 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi wnękowe soleo 130-135x190 uchylne czyste 6 mm active shield d-0078a/d-0078a
Nr kat. 100444538
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



