drzwi prysznicowe salma 90x195x195
Nr kat. 100163598
opis produktu
Drzwi prysznicowe SALMA 90 to idealne rozwiązanie dla małych i praktycznych łazienek. Ich szerokość to jedynie 90 cm, a dzięki temu, że są składane, nie wymagają dodatkowej przestrzeni podczas otwierania i zamykania. Ich wysokość to 195 cm, ochraniają łazienkę przez zachlapaniem, a uszczelka w drzwiach chroni przed przeciekaniem wody. Rączka od wewnętrznej strony jest łatwa do złapania, co zapewnia komfortowe przesuwanie drzwi z mokrymi dłońmi. Dostawca New Trendy zapewnia 3 lata gwarancji na produkt. Prezentowana kolekcja drzwi SALMA to doskonała propozycja do łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych. Drzwi prysznicowe rozsuwają się w lewą stronę, ale powiadamy też wersje rozsuwającą się w stronę prawą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Salma |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | CER-0130 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Drzwi prysznicowe SALMA 90 to idealne rozwiązanie dla małych i praktycznych łazienek. Ich szerokość to jedynie 90 cm, a dzięki temu, że są składane, nie wymagają dodatkowej przestrzeni podczas otwierania i zamykania. Ich wysokość to 195 cm, ochraniają łazienkę przez zachlapaniem, a uszczelka w drzwiach chroni przed przeciekaniem wody. Rączka od wewnętrznej strony jest łatwa do złapania, co zapewnia komfortowe przesuwanie drzwi z mokrymi dłońmi. Dostawca New Trendy zapewnia 3 lata gwarancji na produkt. Prezentowana kolekcja drzwi SALMA to doskonała propozycja do łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych. Drzwi prysznicowe rozsuwają się w lewą stronę, ale powiadamy też wersje rozsuwającą się w stronę prawą.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Salma |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Składane |
| Strona montażu: | Lewa |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | CER-0130 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe salma 90x195x195
Nr kat. 100163598
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




