drzwi prysznicowe salma 90x195x195
Nr kat. 100163590
opis produktu
Myśląc o zabudowie wnęki prysznicowej w nowoczesnej łazience, warto zwrócić uwagę na uchylne drzwi prysznicowe OSIA o wysokości 195cm i szerokości 90cm. Wyprodukowane z 6mm szkła hartowanego pokrytego specjalną powłoką ActiveShield. Dzięki temu prezentowany model przez długi czas zachowa swój oryginalny wygląd. Dla większej szczelności kabiny podczas codziennego użytkowania zastosowano magnetyczne uszczelki. Dodatkowo regulowane profile przyścienne pozwalają na lepsze dopasowanie pojedynczych drzwi do krzywizny ściany. Uniwersalny charakter produktu sprawia, że może zostać zamontowany zarówno jako lewostronny, jak i prawostronny.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Salma |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | CER-0121 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Myśląc o zabudowie wnęki prysznicowej w nowoczesnej łazience, warto zwrócić uwagę na uchylne drzwi prysznicowe OSIA o wysokości 195cm i szerokości 90cm. Wyprodukowane z 6mm szkła hartowanego pokrytego specjalną powłoką ActiveShield. Dzięki temu prezentowany model przez długi czas zachowa swój oryginalny wygląd. Dla większej szczelności kabiny podczas codziennego użytkowania zastosowano magnetyczne uszczelki. Dodatkowo regulowane profile przyścienne pozwalają na lepsze dopasowanie pojedynczych drzwi do krzywizny ściany. Uniwersalny charakter produktu sprawia, że może zostać zamontowany zarówno jako lewostronny, jak i prawostronny.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Salma |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 195 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Uniwersalna |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Symbol producenta: | CER-0121 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe salma 90x195x195
Nr kat. 100163590
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




