drzwi prysznicowe reflexa black 120x200
Nr kat. 100239007
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 120X200 LEWE NEW TRENDY EXK-1328 to nowoczesne drzwi prysznicowe, które sprawdzą się w wielu współczesnych aranżacjach łazienki w stylu loft, naturalnym, eklektycznym i wielu innych. Model o wymiarach 120 cm szerokości oraz 200 cm wysokości posiada wytrzymałe i odporne na uszkodzenia szkło o grubości 8 mm. Ponadto łatwe w pielęgnacji drzwi prysznicowe z powłoką „easy clean” zapewniają nieskazitelnie czystą powierzchnię przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Objęte 7-letnią gwarancją drzwi prysznicowe lewostronna wyposażone zostały w czarne profile.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 43 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1328 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DRZWI PRYSZNICOWE REFLEXA 120X200 LEWE NEW TRENDY EXK-1328 to nowoczesne drzwi prysznicowe, które sprawdzą się w wielu współczesnych aranżacjach łazienki w stylu loft, naturalnym, eklektycznym i wielu innych. Model o wymiarach 120 cm szerokości oraz 200 cm wysokości posiada wytrzymałe i odporne na uszkodzenia szkło o grubości 8 mm. Ponadto łatwe w pielęgnacji drzwi prysznicowe z powłoką „easy clean” zapewniają nieskazitelnie czystą powierzchnię przy minimalnym stopniu pielęgnacji. Objęte 7-letnią gwarancją drzwi prysznicowe lewostronna wyposażone zostały w czarne profile.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Drzwi i ścianki |
|---|---|
| Kolekcja: | Reflexa |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kabina przyścienna: | Nie |
| Dostawca: | NEW TRENDY SP. Z O. O. |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Typ otwierania drzwi: | Uchylne |
| Strona montażu: | Lewa |
| Miejsce montażu drzwi: | Wnęka |
| Rodzaj drzwi prysznicowych: | Drzwi jednoskrzydłowe |
| Kolor profilu: | Czarny |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Uszczelki magnetyczne: | Tak |
| Regulacja przyścienna: | Tak |
| W zestawie: | Uszczelka (montaż bezprogowy) |
| Dodatkowe cechy produktu: |
|
| Waga: | 43 kg |
| Symbol producenta: | EXK-1328 |
NEW TRENDY SP. Z O. O. SADOWNICZA 7 26-600 RADOM POLSKA biuro@newtrendy.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi prysznicowe reflexa black 120x200
Nr kat. 100239007
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




